خدمات آذرپژوهان

تیم کارشناسی حرفه ای شرکت مهندسی آذرپژوهان اندیش در تمامی زمینه های خطوط لوله نفت و گاز، ایستگاه اندازه گیری و ایستگاه تقلیل فشار گاز از مقدماتی ترین مراحل طراحی پایه تا جزییات مهندسی نهایی هر بخش را با در نظر گرفتن لزوم تطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی و همچنین با توانایی حفظ تمامی الزامات مهندسی در کنار بهینه سازی اقتصادی پروژه به انجام خواهند رساند.
گروه های تخصصی مختلف در زمینه های: مکانیک، فرآیند، ابزاردقیق، برق و ساختمان متناسب با نیاز هر پروژه در فاز مهندسی مشغول خواهند بود.
کارشناسان تخصصی هر بخش، با تجربه تخصصی چندین ساله در زمینه ایستگاه های تقلیل فشار گاز و همچنین با تسلط به نرم افزارهای شبیه سازی و تحلیلی در زمینه مربوطه، بهینه ترین و کارآمدترین طرح قابل ارایه در هر پروژه را ضمانت خواهند کرد.
با تکیه بر تجربه و دانش فنی و مهندسان شرکت آذرپژوهان اندیش، قابلیت طراحی و ساخت ایستگاه های تقلیل فشار گاز تا بالاترین سطوح اتوماسیون و کنترل (محلی و از راه دور) مقدور بوده و نمونه های در حال بهره برداری چنین ایستگاه هایی سالها در بهره برداری موفق و رضایت بخش می باشند.

واحد بازرگانی شرکت آذرپژوهان اندیش با هدف تبدیل سیاست های کلان شرکت، اهداف تجاری سازمان و برنامه های استراتژیک در بخش فروش به پروژه های اجرایی و برنامه های عملیاتی برای اجرا و دستیابی به اهداف تعیین شده، اقدام جهت تحلیل بازار و انتخاب بازارهای هدف، عقد قراردادهای بازرگانی، بررسی بازار مصرف تولیدات سازمان و مديريت كليه اموري كه به شناسايي، نگهداري و توسعه مشتريان سودآور و اعتلاي نام و نشان تجاري شركت مي انجامد، در حال فعالیت می باشد.
همچنین این واحد با حفظ اولویت و توجه ویژه به سازندگان داخلی، ارتباط موثر و بدون واسطه خود را خود را جهت تامین اقلام تخصصی در خارج از کشور از سازندگان درجه اول و مطرح دنیا و تامین کالا در کوتاهترین زمان مورد نظر کارفرما، ایجاد نموده است.

فضای تولیدی کارخانه شرکت آذرپژوهان بیش از 15000 متر مربع مساحت داشته و فرآیند ساخت و تولید در این مجموعه با ماشین آلات جدید و تجهیزات به روز انجام می گردد. شرکت آذرپژوهان تلاش دارد تا به لطف کارشناسان آموزش دیده، تیم کنترل کیفی حرفه ای و رعایت کامل الزامات HSE، مناسب ترین فضای تولیدی را جهت افزایش راندمان و ارتقای کیفیت تولید ایجاد نماید.
در کنار توجه به کیفیت ساخت، اهتمام ویژه به زمانبندی تولید و تحویل پروژه های عظیم صنعتی در موعد مقرر و برنامه-ریزی شده، شرکت آذر پژوهان را به عنوان یکی از قابل اعتمادترین فعالین صنعت گازی کشور بدل ساخته و حجم وسیعی از پروژه های ورودی به این شرکت جهت اطمینان از رعایت کیفیت پروژه در عین انجام آن در کوتاه ترین زمان ممکن است.
ایستگاه های تقلیل فشار نیروگاهی و صنعتی عمدتا به علت حجم عظیم تجهیزات، می بایست پس از اتمام مراحل تولید و تست، به فضای بهره برداری اصلی منتقل شده و در آنجا مونتاژ گردند. کیفیت و دقت مونتاژ بر اساس پارامترهای مهندسی و الزامات بهره برداری در کنار راه اندازی صحیح یک سیستم گازی، اهمیتی به اندازه کیفیت ساخت آن مجموعه خواهد داشت که این امر توسط تکنسین های دوره دیده شرکت آذرپژوهان به انجام خواهد رسید.
تکنسین های نصب و مونتاژ ایستگاه در شرکت مهندسی آذرپژوهان اندیش، ضمن گذراندن دوره های لازم و آموزش های نصب تجهیزات تخصصی، تجربه بالایی در نصب و راه اندازی ایستگاه های تقلیل فشار گاز با چیدمان و معماری متنوع داشته و آشنا به تمامی ابعاد فرآیندی و ابزاردقیقی تجهیزات جهت جلوگیری از هرگونه ایراد در این زمینه ها هستند.

گازرسانی به یک مجتمع صنعتی، علاوه بر تجهیزات فیلتراسیون، کنترل فشار و اندازه گیری گاز، مستلزم ایجاد بستری مناسب از جهت معیارهای ساختمانی، برق رسانی و سایر فعالیت های جنبی است. از این رو، پیمانکاران EPC این صنایع می بایست قادر به طراحی و اجرای کلیه فعالیت های ساختمانی، الکتریکال و ابزاردقیق متناسب با نیازهای فرآیندی مجموعه خود باشند.
در بسیاری از ایستگاه های صنعتی، بهره برداری اولیه از مجموعه و مراقبت و ضمانت برقراری جریان پایدار گاز تا مدتها بر عهده تیم مستقر و مقیم بهره برداری این شرکت بوده و پس از حصول اطمینان کارفرما از صحت عملکرد سیستم در مدت زمان طولانی، بهره برداری از مجموعه با انجام تمامی آموزش های مورد نیاز و تحویل دستورالعمل های نگهداری و بهره-برداری از ایستگاه، به نفرات جایگزین سپرده خواهد شد.
شرکت آذرپژوهان تمامی فعالیت های ساختمانی (شامل محوطه سازی، فنداسیون و سایبان مورد نیاز، ساختمان های متناسب با نیاز کارفرما) را در فضای بهره برداری از تجهیزات گازی، طراحی و اجرا کرده و در کنار آن کلیه فعالیت های الکتریکال سایت نصب (اعم از سیستم ارتینگ، برق رسانی به تجهیزات و روشنایی محوطه) را نیز به اتمام خواهد رساند.
طراحی و اجرای سیستم های مانیتورینگ و کنترل از راه دور مجموعه های گازرسانی نیز از دیگر قابلیت های تیم طراحی و ساخت شرکت آذرپژوهان اندیش بوده که طراحی آن متناسب با شرایط پروسسی ایستگاه و تجهیزات کنترل شونده انجام می پذیرد و اجرای آن در بسیاری از ایستگاه های تقلیل فشار گاز موجب رضایت بهره برداران و کارفرمایان بوده است.

در دیدگاه ما، یک پروژه خوب در زمان مقرر به پایان می رسد اما همواره یک پروژه باقی می ماند.
خدمات پس از فروش و همگامی با بهره برداران و کارفرمایان مجموعه های گازرسانی، یکی از کلیدی ترین وجوه تمایز شرکت مهندسی آذرپژوهان اندیش در تمامی سالیانی بوده است که از یک شرکت متوسط به بزرگترین و خوشنام ترین سازنده ایستگاه های تقلیل فشار کشور بدل گشته است.
حمایت شرکت آذرپژوهان از لحظه آغاز به کار یک مجتمع صنعتی شروع شده و افتخار داریم تا به امروز در کنار تمامی کارفرمایان پیشین خود، سربلند و با افتخار، از نخستین تا آخرین تولیدات خود در این کشور را تحت حمایت خود داریم.
تمامی تکنسین های نگهداری و تعمیرات این شرکت به صورت دوره ای و منظم تحت آموزشهای مورد نیاز از طرف سازندگان خارجی و داخلی تجهیزات تخصصی بوده تا بهترین و به روز ترین شیوه رفع مشکلات را در اختیار کارفرمایان قراردهیم.
تامین قطعات یدکی، آموزش های دوره ای پرسنل کارفرما، بازدیدهای دوره ای از پروژه های پیشین و رفع کلیه نواقص موجود در سیستم گازرسانی، یکی از کلیدی ترین وظایف ما در راستای زنده نگاه داشتن هر پروژه است.